Líná krychle a šimrání v hlavě

8.7.2016

„Jak bojuješ se spisovatelským blokem?“ Častý dotaz.

„Nijak.“ Častá odpověď.

Se spisovatelským blokem se bojovat nedá. Je to blok. Doslo­va. Obří krychle vytesaná z ryzí lenosti. Občas se zřídí odkudsi shora a dopadne na váš tvůrčí palec u nohy. Představte si souboj s takovou línou kostkou a donquijotovská asociace je tu víc než na místě.

Erilian MĚSTO ČARODĚJŮ již brzy jako AUDIOKNIHA!

8.5.2016

Pro čtenáře a příznivce trilogie Erilian máme dobrou zprávu. První díl čarodějné fantasy trilogie je už téměř rok všude beznadějně vyprodaný. Město čarodějů ale už za nedlouho (na přelomu května a června) vyjde znovu, tentokrát ve formě audioknihy. Znovuzrození prvního Erilianu se chopilo audio vydavatelství Walker & Volf. Příběh načtou: Lucie Šternerová a Jiří Klem. Více informací najdete na erilianském facebooku. Pomalu si začínejte rozcvičovat ušní bubínky a těšte se na konec května : )

Teri doporučuje…

14.9.2015

Můj britský kamarád napsal knížku. Knížku inspirovanou svými vlastními zážitky z let, kdy se ve velkolepě spontánním stylu přestěhoval z Manchestru do Brna. Určitě si ji přečtěte, stojí za to : ) Více informací najdete ZDE, knížka je k dostání na Amazonu.

Všechnopárty

7.2.2015

Teri Janišová, autorka trilogie Erilian byla tento pátek hostem Karla Šípa v pořadu Všechopárty, kde mimo jiné prozradila také název své nově chystané knihy. Záznam si můžete pustit na webu České televize. Nezapomeňte také sledovat erilianský Facebook plný aktuálních novinek a zajímavostí ze světa fantasy trilogie Terezy Janišové.

Erilian 3 vychází už zítra!

27.4.2014

Zdravím všechny fantasymilce : )

Snad prominete velice dlouho neaktualizované novinky. Aktivita Erilianu přesunula se během posledního roku spíše na facebook, to ale teď hodláme napravit a erilianský web, který má ode dneška zbrusu nový krásný kabát (za něž patří velké díky našemu milému dvornímu webmasterovi), bude zase žít a informovat Vás o všech novinkách : )

Tou největší novinkou je momentálně vypuštění třetího Erilianu do světa. V některých knihkupectvích najdete Střípky hvězd už od minulého týdne, oficiálně ale třetí Erilian vychází v pondělí 28.4. Těšíte se?

Pokud se Vám nechce do knihkupectví, můžete si Střípky hvězd (i jejich dva starší sourozence – Mesto čarodějů a Kouzla na obzoru) objednat v e-shopu Albatros Media nebo na webu nakladatelství CooBoo.

Krásné čtení vám přeje Teri Janišová.

Beseda v knihovně

7.2.2013

Spolu s dalšími dvěma fantasypsavými Terezami pořádáme autorské čtení a besedu v městské knihovně v Praze (Smíchovská pobočka). Akce proběhne 26. února od 17 hodin. Vstup volný. Budeme se na vás těšit. Teri J.

Erilian pod stromeček

26.11.2012

Nudíte se? Pořiďte si draka. A když ne draka tak Erilian. Ideálně vše v jednom balení!

Erilianský PRŮZKUM

20.11.2012

Pěkně prosím erilianské čtenáře o vyplnění tohoto dotazníku, který mi pomůže ujasnit si pár věcí pro mě velice důležitých. Sdílení dotazníku jen vítáno.

Vaše Tereza

Kam jezdí Teri psát a kde vznikly první kapitoly Města čarodějů

24.9.2012

Článek o chalupě Terezy Janišové v Jižních Čechách vyšel před pár týdny v příloze deníku Právo. Teď si ho můžete přečíst na Novinkách.cz.

Erilian je v Právu !

11.9.2012

Zítra, 12. září najdete v příloze deníku Právo – Dům a bydlení erilianské překvapení. Pokud jste zvědaví, šup do trafiky !

První díl
Druhý díl